קבוצת רכישה לביטוח

ההוצאה על רכישת ביטוח היא הוצאה משמעותית לכל אדם וגורם הפועל במדינה. ההוצאה על ביטוח מקבלת משמעות חזקה יותר כשמדובר במשקי בית פרטיים הנדרשים לרכוש ביטוח רכב, ביטוח דירה, ביטוח בריאות וכו', כשהכנסתם החודשית היא נמוכה וכל שקל נספר ומשפיע על איכות החיים.

בנוסף, רכישת ביטוח דורשת ידע והקדשת זמן שבדרך כלל קשה למצוא. זו הסיבה שרוב האנשים רוכשים פוליסות ביטוח שלא ברור להם במדוייק מה כוללת הפוליסה וגם לא ברור להם במדוייק האם זוהי באמת פוליסת הביטוח המתאימה ביותר עבורם או שהמחיר שהם משלמים אכן אטרקטיבי.

בקרות מקרה ביטוח כלשהו, יש צורך לטפל בתביעת הביטוח – גם זה הליך תובעני, לפחות מבחינת זמן וגם לפעמים מבחינה כספית, במיוחד אם נדרש עורך דין מומחה לתביעות ביטוח. לאדם הפרטי הממוצע, הטיפול במקרה הביטוח הינו מעמיס ולא נעים.

כדי לטפל בכל הבעיות הנ"ל, כלומר לאפשר לאנשים לרכוש ביטוח בזול ובהתאמה לצרכיהם וכן לטפל בתביעות ביטוח באופן קל יותר ונעים יותר, אנו ממליצים להצטרף לקבוצת רכישה של ביטוח, בה האדם הפרטי יכול למצוא תמיכה, עזרה והקלה על כל התהליכים הקשורים בביטוח ויחד עם זאת לקבל את פוליסת הביטוח המתאימה ביותר עבורו במחיר הזול ביותר עקב ניצול יתרון הגודל שיש לקבוצת הרכישה ברכישת ביטוח.

לאחרונה השקנו שירות המאפשר להצטרף לקבוצת רכישה בביטוח באופן פשוט, מהיר ולא מחייב, את הצעד הראשון ניתן לעשות ע"י מילוי טופס הצטרפות לקבוצת רכישה לביטוח בקישור הבא: הצטרפות לקבוצת רכישה לכל סוגי הביטוח מייד כשיירשמו מספר מספיק של מצטרפים, ניצור קשר עם כולם ונסביר את תהליך הקמת הקבוצה וכיצד ניתן להפיק ממנה את התועלת המירבית